Організація бізнесу

Піротехнічна компанія «Заграва» пропонує Вам допомогу в організації власного піротехнічного бізнесу. За сім років активності на ринку піротехнічних товарів і послуг ми посприяли відкриттю більш ніж 20 роздрібних точок на території Вінницької та Хмельницької областей. Всі ці магазини до цих пір приносять гідну прибуток своїм власникам у весільний та новорічний сезони. Старт піротехнічного бізнесу не простий, але при грамотному підході і правильному виконанні кожного етапу ви отримаєте прибутковий, постійний бізнес в підсумку. Розглянемо основні етапи організації піротехнічного бізнесу:

Етап 1. Пошук приміщення.

Специфіка даного бізнесу вимагає особливо ретельного підбору торгового майданчика. Це повинен бути перший поверх приміщення на фасадній частині вулиці або острівцевих ділянку (6 квадратних метрів) в торговому центрі. Дуже важливий трафік потенційних клієнтів, оскільки від кількості людей, що проходять буде прямо залежати наш заробіток в сезон. Після того як визначаємося з місцем, підписуємо договір оренди на 1 рік і завіряємо його нотаріально (знадобиться для наступних етапів).

Етап 2. Узгодження з місцевими органами МНС.

Для початку роботи і отримання ліцензії нам необхідно отримати «дозвіл на початок роботи» від місцевого управління МНС.

Етап 3. Узгодження з місцевими органами СЕС.

Наступний обов’язковий документ, який буде нам необхідний для отримання ліцензії. – «Дозвіл на початок роботи» від СЕС.

Етап 4. Навчання суб’єкта підприємницької діяльності піротехнічним навичкам в академії МВС України.

Для отримання ліцензії Ви повинні пройти навчання і отримати посвідчення про проходження навчання вибухотехнічних справі держ. зразка. В Україні є лише один навчальний заклад, який має право проводити таке навчання. Проходимо його і запевняємо нотаріально ксерокопію.

Етап 5. Подача документів на видачу ліцензії.

Збираємо всі вищезазначені документи, докладаємо нотаріально завірену виписку з держ. реєстру і передаємо даний комплект в місцеву дозвільну систему. Далі на підставі написаної заяви на видачу ліцензії, управління дозвільної системи передає даний комплект в МВС.

Етап 6. Протягом 10 днів отримуємо ліцензію на початок діяльності в Міністерстві МВС в м. Києві (Необхідна особиста присутність).

Етап 7. Пошук та інструктаж продавця.

Особливих вимог до продавця немає, людина має бути відповідальним, оскільки група товару відноситься до третього класу небезпеки. Від нього вимагається чітко слідувати посадової інструкції і правилам техніки безпеки. Після отримання ліцензії і найму продавця все готове до роботи, залишився товар! Компанія «Заграва» надасть вам консультацію з приводу початкового асортименту товару, допоможе визначитися з обсягами і ціновою політикою. Крім того, ми консультуємо, як правильно і швидко проходити кожен із зазначених етапів. Як і в будь-якому бізнесі існують підводні камені, яких в піротехнічному бізнесі чимало. Про все про це ми з задоволенням розповімо нашим будующім партнерам. Можлива опрацювання бізнес-плану «під ключ». Якщо Вас зацікавив даний вид бізнесу, з радістю відповімо на всі Ваші питання по тел. 067-773-57-97, 067-443-03-88.

Організація піротехнічного бізнесу
Організація феєрверків
Телефон
Телефон
Пошта